Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 12:02

Fëmijët dorëzojnë peticionin për arsim më të mirë (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe ministri i Arsimit, Shyqri Bytyqi do t’i pranojnë nënshkrimet e mbledhura në kuadër të fushatës për arsim më të mirë në Kosovë.

Fëmijët fillimisht mbajtën një aktivitet akt simbolik para Qeverisë, në kuadër të fushatës për arsim më të mirë në Kosovë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën