Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 02:02

Garat tradicionale me biçikleta (Drejtpërdrejt)

Kolegji i Shkencave të Aplikuara Teknike "Tempulli" dhe Asociacioni Kosovar i Motorizimit për herë të gjashtë organizojnë garat tradicionale të nxënësve me biçikleta.Ngjarjet live në të kaluarën