Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 03:08

Gashi pret ekipin përfaqësues të Kosovës në “Minsk 2019”

Ministri për Kulturë, Rini dhe Sport, Kujtim Gashi pret ekipin që do të përfaqësojë Kosovën në Lojërat e dyta Evropiane “Minsk 2019”.

Ngjarjet live në të kaluarën