Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 03:38

Gjeneralët Rrahman Rama e Mirko Shundov në konferencë

Komandanti i FSK-së gjenerallejtënant Rrahman Rama dhe shefi i Forcave të Armatosura të Kroacisë gjenerali Mirko Shundov po mbajnë konferencë.

Ngjarjet live në të kaluarën