Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 01:34

GLPS prezanton analizën për platformën e dialogun Kosovë-Serbi

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) prezanton analizën përmbledhëse të rezolutës, projektligjit dhe platformës për dialogun Kosovë-Serbi.

Ngjarjet live në të kaluarën