Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 01:16

Hapet kampanja “Drejtësia dhe biznesi” (Drejtpërdrejt)

Ministria e Drejtësisë në bashkëpunim me Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë hap kampanjën “Drejtësia dhe biznesi”./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën