Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 02:10

Hapet panairi “Bashkë mundemi” (Drejtpërdrejt)

Me mbështetjen e Agjencisë Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim – TIKA dhe në bashkëpunim me Shoqatën RONA do të realizohet hapja e panairit me moton “Bashkw mundemi”.


Ngjarjet live në të kaluarën