Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 02.12.2020 01:09

Haradinaj bën homazhe te vendi i rënies së Pajazitit, Zejnullahut dhe Hoxhës

Haradinaj bën homazhe te vendi i rënies së Pajazitit, Zejnullahut dhe Hoxhës

Ngjarjet live në të kaluarën