Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:30

Haradinaj bënë homazhe në Sllovi të Lipjanit

Në fshatin Sllovi të komunës së Lipjanit bëhen nderime për dëshmorët dhe martirët e rënë në luftën e Kosovës.

Homazhe po bënë edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën