Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:00

Haradinaj dhe deputetët e Bundestagut gjerman në konferencë

Drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Basri Sejdiu, mban konferencë për medie.

Ngjarjet live në të kaluarën