Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 01:43

Haradinaj dhe Hoxha në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe ministrja e Integrimeve, Dhurata Hoxha po mbajnë konferencë për media.

Konferenca po mbahet pas takimit të Këshillit Ministror për Integrim Evropian, ku u diskutua për zbatimin e agjendës për reforma evropiane./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën