Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 01:21

Haradinaj me delegacionin e lartë të BE-së (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj po pret në takim delegacionin e lartë të BE-së, i kryesuar nga Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim i Komisionit Evropian, Christian Danielsson dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Shërbimit Evropian për Veprim të Jashtëm, Thomas Mayr Harting.

Së shpejti do të ketë konferencë për media./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën