Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 02:19

Haradinaj në KEK (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po zhvillon një vizitë në Korporatën Energjetike të Kosovës.

Ai ka vizituar edhe komunën e Obiliqit, ku është takuar me kryetarin e kësaj komune, Xhafer Gashi dhe më pas ka mbajt edhe një fjalim në Kuvendin Komunal./KosovaPress/    

Ngjarjet live në të kaluarën