Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 10.04.2021 02:22

Haradinaj në pritjen e kategorive të dala nga lufta

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj merr pjesë në pritjen për nder të 28 Nëntorit për veteranë, invalidë, familje të dëshmorëve dhe të burgosur politikë.

Ngjarjet live në të kaluarën