Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 06:00

Haradinaj në shënimin e ditës së shkollës fillore në Irzniq

Kryeministri Ramush Haradinaj po merr pjesë në shënimin e ditës së Shkollës Fillore dhe të Mesme të Ulët “Maxhun Çekaj” në Irzniq.


Ngjarjet live në të kaluarën