Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:55

Haradinaj takim me strukturat e AAK-së në Ferizaj

Kryeministri dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po merr pjesë në aktivitetin e organizuar nga dega e AAK-së në Ferizaj.

Ngjarjet live në të kaluarën