Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 09:36

Haradinaj takon fëmijët nga lugina (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po pret në takim mbi 100 nxënës të shkollave të mesme nga Presheva, Medvegja dhe Bujanoci.

Ky takim po bëhet në kuadër te eskuzionit për këta nxënës të organizuar nga Qeveria e Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën