Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:05

Haradinaj viziton Bashkinë e Vlorës (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot qëndron në qytetin e Vlorës. Ai do të takohet me kryebashkiakun Dritan Leli, pastaj do të vizitojë Monumentin e Pavarësisë.

Haradinaj do të vendos lule pranë varrit të Ismail Qemalit. Viziton Muzeun Historik dhe Muzeun e Pavarësisë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën