Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.03.2021 08:45

Haradinaj viziton policin e plagosur në QKU (Drejtpërdrejt)

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj viziton poliicin Artur Mrasori i cili gjendet i shtrirë në QKU.

Ai është plagosur mbrëmë gjatë një aksioni bastisjeje në fshatin Zhur të Prizrenit.
Në këtë aksion ka gjetur vdekjen polici Sami Thaçi si dhe është plagosur edhe një polic tjetër i cili gjendet i shtrirë në spitalin e Prizrenit.

Ngjarjet live në të kaluarën