Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:21

Hasani takon zëvendëskryeministren e Shqipërisë (Drejtpërdrejt)

Zëvendëskryeministrja e Shqipërisë, Senida Mesi viziton sot Kosovën. Në kudër të kësaj vizite, Mesi do të pritet në takim nga ministri i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani.

Ngjarjet live në të kaluarën