Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 30.03.2020 12:08

Homazhe për heronjtë Afrim Zhitia, Agron Rrahmani dhe vëllezërit Fazliu (Drejtpërdrejt)

Në Kuvendin e Kosovës po bëhen homazhe për heronjtë Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani.

Ngjarjet live në të kaluarën