Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 04:30

Homazhe te vendi i rënies Zhitisë dhe Fazliut (Drejtpërdrejt)

Me rastin e 30-vjetorit të rënies së heronjve të Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj bëhen homazhe te vendi i rënies së tyre. (Bregu i Diellit në Prishtinë, ora 14:00)

Ngjarjet live në të kaluarën