Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 09:59

Hoti në konferencë për media

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti po mban konferencë për media pas miratimit të projektligjit për delegacionin shtetëror dhe platformës shtetërore.

Ngjarjet live në të kaluarën