Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 14.07.2020 10:00

I vihet gurthemeli kullës së Shaban Minxhollit (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, po merr pjesë në vënien e gurthemelit të kullës së Shaban Minxhollit në Mikushnicë të Skenderajt.

Ngjarjet live në të kaluarën