Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 03:03

Inaugurimi i Fushës Sintetike të Futbollit në Shkugëz

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, merr pjesë në inaugurimin e Fushës Sintetike të Futbollit në Shkugëz.

Ngjarjet live në të kaluarën