Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:02

Intervistë me Rrahman Jashari (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar për Arsim, Shkencë dhe Kulturë, Rrahman Jashari në intervistën 45/45 për KosovaPress.

Ngjarjet live në të kaluarën