Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:54

Intervistimi i sh-kryetarit të bordit të PTK-së, Rexhë Gjonbalaj

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston Rexhë Gjonbalaj, ish-kryetar i Bordit të Drejtorëve të PTK-së.

Ngjarjet live në të kaluarën