Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 04:13

Ish-kryeshefi i Telekomit Shyqeri Haxha intervistohet nga komisioni

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston Shyqeri Haxhën, ish-kryeshef i Telekomit të Kosovës

Ngjarjet live në të kaluarën