Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 06.06.2020 11:58

Koalicioni AAK-PSD nominon Haradinajn për kryeministër (Drejtpërdrejt)

Koalicioni AAK-PSD nominon Ramush Haradinajn për kryeministër, po ashtu prezantohet programi politik si dhe kandidatët për deputetë të këtij koalicioni.

Ngjarjet live në të kaluarën