Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 25.09.2020 12:30

KOK dhe HIB Petrol me marrëveshje bashkëpunimi (Drejtpërdrejt)

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit ndërmjet HIB Petrol dhe Komunitetin Olimpik të Kosovës.

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara