Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 03.08.2020 02:19

KOK mban konferencën për barazi gjinore (Drejtpërdrejt)

Komiteti Olimpik i Kosovës organizon për herë të tretë konferencën “Barazia Gjinore dhe Diversiteti”.


Ngjarjet live në të kaluarën