Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:25

Komisioni hetimor shqyrton dokumentacionin e PTK-së

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala po shqyrton dokumentacionin e pranuar

Ngjarjet live në të kaluarën