Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:48

Komisioni për Arsim diskuton për vendimet për mbylljen e universiteteve

Mbahet mbledhja e Komisionit për Arsim, Shkencë dhe Teknologji.

Ngjarjet live në të kaluarën