Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:11

Konferenca e drejtorit të ShSKUK-së

Drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Basri Sejdiu, mban konferencë për medie.


Ngjarjet live në të kaluarën