Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 01:08

Konferenca e Haradinajt dhe kryeministrit të Malit të Zi (Drejtpërdrejt)

​Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, po mbajnë konferencë për media, pas takimit që patën.

Haradinaj ka organizuar pritje me nderime shtetërore për kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviq. /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën