Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.06.2020 02:24

Konferenca e katërt e KQZ-së (Drejtpërdrejt)

​Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po mban konferencën për media, ku do të njoftojë lidhur me pjesëmarrjen në votime deri në orën 19:00 dhe mbyllja e vendvotimeve.

Konferenca po mbahet në qendrën mediatike të KQZ-së.

Përndryshe, në gjithë Kosovën kanë qenë 899 qendra votimi, ku 1 milion e 890 mijë e 952 persona me të drejt vote kanë pasur mundësi të zgjedhin përfaqësuesit e tyre lokal./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën