Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 05:22

Konferenca mbi luftimin e korrupsionit në nivel të lartë

Misioni i OSBE-së organizon konferencë mbi parandalimin dhe luftimin e korrupsionit në nivel të lartë.

Ngjarjet live në të kaluarën