Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 03:20

Konferenca pas ndeshjes se ekipeve të Xhakës dhe Rashicës (Drejtpërdrejt)

Konferenca pas ndeshjes se ekipeve të Xhakës dhe Rashicës

Ngjarjet live në të kaluarën