Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 03:36

Konferenca ‘Shëndeti, Mirëqenia dhe të Drejtat e Fëmijëve’

Kryeministri Ramush Haradinaj po merr pjesë në Konferencën Ndërkombëtare “Shëndeti, Mirëqenia dhe të Drejtat e Fëmijëve”.

Ngjarjet live në të kaluarën