Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:25

Konferencë e Arban Abrashit (Drejtpërdrejt)

Lidhja Demokratike e Kosovës, mban konferencë për medie. Konferencën e mban Arban Abrashi dhe flet për kryeqytetin./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën