Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 01:13

Konferencë e Grupit të Deputetëve të Pavarur (Drejtpërdrejt)

Grupi i Deputetëve të Pavarur mban konferencë për media. Në konferencë do të flasin deputetët Visar Ymeri dhe Dukagjin Gorani.

Pritet që në konferencë të bëhet publik edhe themelimi i partisë së re.

Ngjarjet live në të kaluarën