Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:14

Konferencë për marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

Mbahet konferenca Zëri i Popullit rreth ‘Finales së Madhe’ ndërmjet Kosovës dhe Serbisë (Vëllimi II),


Ngjarjet live në të kaluarën