Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 05:24

KQZ në konferencë për pjesëmarrjen në votime (Drejtpërdrejt)

KQZ mban konferencën e katërt për pjesëmarrjen në votime deri në ora 19.00 dhe mbyllja e vendvotimeve.

Ngjarjet live në të kaluarën