Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:23

Kryeministri në konferencën përmbyllëse të fundvitit (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, me rastin e përmbylljes së punës për vitin 2018 dhe festave të fundvitit, mban konferencën përmbyllëse për medie.


Ngjarjet live në të kaluarën