Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 12:15

Kuvendi debaton për dhunën në familje (Drejtpërdrejt)

Kuvendi i Kosovës po mban seancën plenare me të vetmen pikë të rendit të ditës “Debat parlamentar në lidhje me dhunën në familje dhe adresimin institucional”.

Seanca organizohet në Ditës Ndërkombëtare të Gruas./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën