Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 24.09.2020 07:52

Lansohen instrumentet e vlerësimit pedagogjik të fëmijëve me nevoja të veçanta

Ministria e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), me mbështetje të Save the Children, do të lansojë instrumentet për vlerësimin pedagogjik të fëmijëve me nevoja të veçanta në Kosovë.

-

Ngjarjet live në të kaluarën