Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 08:08

Lansohet Pogrami për Reforma në Ekonomi 2020-2022

Ministri i Financave, Bedri Hamza njëherit dhe udhëheqësja e Zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova hapin takimin lansues për hartimin e Programit për reforma në ekonomi 2020-2022.

Ngjarjet live në të kaluarën