Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.03.2021 09:18

Lansohet projekti "Akademia e Udhëheqjes

Lansohet projekti "Akademia e Udhëheqjes - Fuqizimi i grave dhe vajzave për proceset e vendimmarrjes në Kosovë ".

Ngjarjet live në të kaluarën