Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 01:19

Lansohet strategjia qeveritare për bashkëpunim me shoqërinë civile

Është duke u mbajtur konferenca për Lansimin e Strategjisë Qeveritare për bashkëpunim me Shoqërinë Civile 2019-2023, ku po marrin pjesë kryeministri Ramush Haradinaj dhe përfaqësuesja e BE-së Natalya Apostolova.

Ngjarjet live në të kaluarën