Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 09:13

‘Lufta’ tregtare, ministrat Shala e Bekteshi në konferencë (Drejtpërdrejt)

Ministri i MTI-së Endrit Shala dhe ministri i Ekonomisë së Maqedonisë së Veriut Kreshnik Bekteshi mbajnë konferencë.

Ngjarjet live në të kaluarën